Alle contactgegevens

Bij onze vereniging gaat het om de passie voor sport en om de mensen die deze passie delen. Van beginnende krabbelaar tot wedstrijdrijder, van heel jong tot heel oud, bij onze vereniging is er een plek en uitdaging voor iedereen. Daarom nodigen wij jou graag uit om een kijkje te nemen bij onze vereniging. Zoek je een contactpersoon? Klik dan verder.

Bestuur

Voorzitter    Hans Silvis voorzitter@eijv.nl
06 82 12 33 32
Vice-voorzitter    Hans Silvis vice-voorzitter@eijv.nl
06 82 12 33 32
Secretaris    Klaas Wemmi secretaris@eijv.nl
Penningmeester    Martin de Wit (waarnemend) penningmeester@eijv.nl
Onderhoud    Franc Hoogstede onderhoud@eijv.nl
06 46 07 61 75
Technische zaken    Tijnis Verhoeff    tc@eijv.nl

Activiteiten
Heb je een vraag over een activiteit? Neem dan contact op met:

Schaatsen   (schaatscoördinator) Ronald Visschers    schaatsen@eijv.nl
Friends on Ice schoolschaatsen/lessen    Theo van de Rijt    schoolschaatsen@eijv.nl
Skeeleren  (skeelercoördinator) Christiaan Blaakmeer / Jelle van Beek    skeeleren@eijv.nl
Fietsen (fietscoördinator) Cor van Kessel    fietsen@eijv.nl
Zaaltraining/Bostraining    Marco Weening     
Jeugdbasistraining Yvonne van Baardwijk  
Ledenadministratie    Trijnie van de Vendel ledenadministratie@eijv.nl
Financiele administratie    Martin de Wit
Franc Hoogstede
penningmeester@eijv.nl
Trainingskaarten schaatsen   (contactpersoon) Leendert van Prooije  baankaarten@eijv.nl
Vertrouwenscontactpersoon    Wim Zeeman en Diana van Bemmel    06-23102252 (Wim) of
06-27189107 (Diana)
Clubkleding    Annelies Tomassen en Inge van der Horst    clubkleding@eijv.nl
Barteam    Han van de Rijt    barteam@eijv.nl
Onderhoudscommissie     onderhoud@eijv.nl
Club van 100 (contactpersoon) Theo Guykens centurion@eijv.nl
Inzell    Trijnie van de Vendel    inzell@eijv.nl
(Sociale) media / Website (contactpersoon) Kim Hiddink redactie@eijv.nl
06 29 334 534
Contact Overzicht