Alle contactgegevens

Bij onze vereniging gaat het om de passie voor sport en om de mensen die deze passie delen. Van beginnende krabbelaar tot wedstrijdrijder, van heel jong tot heel oud, bij onze vereniging is er een plek en uitdaging voor iedereen. Daarom nodigen wij jou graag uit om een kijkje te nemen bij onze vereniging. Zoek je een contactpersoon? Klik dan verder.

Bestuur

Voorzitter    Hans Silvis voorzitter@eijv.nl
06 82 12 33 32
Vicevoorzitter    Anja van der Meer vicevoorzitter@eijv.nl
06 23 00 95 21
Secretaris    Ties Schutte secretaris@eijv.nl
Penningmeester    Martin de Wit  penningmeester@eijv.nl
Facilitair beheer    Franc Hoogstede onderhoud@eijv.nl
06 46 07 61 75
Technische zaken    Christiaan Blaakmeer   tc@eijv.nl
06 39 18 63 41

Activiteiten
Heb je een vraag over een activiteit? Neem dan contact op met:

Schaatsen   (schaatscoördinator) Leendert van Prooije   schaatsen@eijv.nl
Friends on Ice schoolschaatsen/lessen    Theo van de Rijt    schoolschaatsen@eijv.nl
Skeeleren  (skeelercoördinator) Christiaan Blaakmeer skeeleren@eijv.nl
Fietsen (fietscoördinator) Cor van Kessel    fietsen@eijv.nl
Zaaltraining/Bostraining    Marco Weening     
Jeugdbasistraining Marco Weening  
Ledenadministratie    Trijnie van de Vendel ledenadministratie@eijv.nl
Financiele administratie    Martin de Wit penningmeester@eijv.nl
Trainingskaarten schaatsen   (contactpersoon) Leendert van Prooije baankaarten@eijv.nl
Vertrouwenscontactpersoon    Wim Zeeman, Lisan Verboom & Bea de Boer  lees hier verder
Clubkleding    Inge van der Horst & Mirjam Dollekamp clubkleding@eijv.nl
Barteam    Hendriët Borreman    barteam@eijv.nl
Onderhoudscommissie     onderhoud@eijv.nl
Club van 100 (contactpersoon) Theo Guykens centurion@eijv.nl
Inzell    Trijnie van de Vendel    inzell@eijv.nl
(Sociale) media / Website (contactpersoon) Anja van der Meer redactie@eijv.nl
06 23 00 95 21
Contact Overzicht